Erk Proses Isı Ekipmanları

Hizmetlerimiz

İlgili standartlar doğrultusunda prosese uygun tasarlanan ürünlerin imalatı alanında uzman imalat ekibimiz sayesinde kaliteden ödün verilmeden, en kısa termin süresinde ve rekabetçi fiyat politikası ile çözüm ortaklarımıza hizmet vermeyi bir görev olarak benimsemekteyiz.

Termal ve Mekanik Dizayn Hizmetleri

ERK, alanında uzman mühendis kadrosuyla tesisinizde ihtiyacınız olan basınçlı kap ve ısı değiştirici ekipmanların tüm termal ve mekanik dizayn hesaplarını uluslararası standartlara göre gerçekleştirmektedir.

Elektrik ve Otomasyon Hizmetleri

ERK, günümüz dünyasının gerekliliği olarak tüm proses ekipmanlarının takip edilebilirliğini, ekipman ve saha güvenliğini sağlamak adına tüm ürünlerinde otomasyon çözümleri sunmaktadır.

Anahtar Teslim Proje Hizmetleri

ERK, projelerinizde saha keşifleri ile uygun çözümün üretilmesi ve şartnamelerin oluşturulması gibi projenin tüm aşamalarında sizin kontrolörlüğünüzde anahtar teslim projeler yürütmektedir.

Teknik Danışmanlık

ERK, yeni yatırım ya da verimlilik arttırma projelerinizde projeye uygun nitelikte ürün seçimi, uygun standartta termal ve mekanik dizayn kriterlerinin belirlenmesi, teminlerin yapılması, kalite kontrol ile imalat uygunluğu ve daha birçok alanda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Saha Keşif Hizmetleri

ERK, uzman tekniker ve mühendis ekibi ile sahada keşif ve fikir edinme ihtiyaçlarınıza en kısa sürede belirlenen lokasyonda proses ve ekipmanları ile ilgili taleplerinize çözümler sunmaktadır. Saha keşif hizmetimizden yararlanmak ve detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Ürün Destek Hizmetleri

ERK, tecrübeli mühendis kadrosu ile gövde borulu eşanjör, hava soğutmalı ısı değiştirici, ekonomizer ve daha bir çok çeşit standart tip veya terzi usulü imalat gerektiren eşanjörlerin termal ve mekanik dizayn çalışmalarını uluslararası standartlara uygun olarak yapmaktadır.

Projeniz için bir teklif talebi oluşturun!

Lütfen taleplerinizde size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağımızı unutmayın.