HAKKIMIZDA

ERK Proses ve Isı Ekipmanları Sanayi Ticaret A.Ş. tecrübeli mühendis kadrosu ve yenilikçi vizyonu doğrultusunda gövde borulu eşanjör, hava soğutmalı ısı değiştirici, ekonomizer ve daha bir çok çeşit standart tip veya terzi usulü imalat gerektiren eşanjörlerin  termal ve mekanik dizayn çalışmalarını uluslararası standartlara uygun olarak  yapmaktadır. İlgili standartlar doğrultusunda prosese uygun tasarlanan ürünlerin imalatı alanında uzman imalat ekibi sayesinde kaliteden ödün verilmeden, en kısa termin süresinde ve rekabetçi fiyat politikası ile çözüm ortaklarına hizmet vermeyi bir görev olarak benimsemektedir.
Vizyonumuz

Müşterilerinin yararları doğrultusunda en doğru çözümleri, en güncel teknolojilerle birlikte sunan, ülkemizin ve dünyanın değerli firmalarından biri olmak.

Misyonumuz

Mühendislik merkezli bir firma olarak, mühendislik etiğini tüm ürün ve hizmetlerinde temel çizgi kabul ederek, her gün gelişmekte olan dünyamızın taleplerine en modern, en dinamik çözümleri sunabilmek adına, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine daima öncelikli yaklaşarak, varlığını oluşturan tüm çalışanları ile birlikte yükselmek.